Už el. parduotuvėje išsirinktas prekes galite sumokėti dviem būdais:

1. Bankiniu pavedimu iš bet kokio Lietuvos banko  (įnešant grynus pinigus arba darant pavedimą iš sąskaitos). Tai galite atlikti iš bet kurio Lietuvos banko į mūsų AB Luminor banko sąskaitą, mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti Jums suteiktą užsakymo numerį arba prekės pavadinimą. Banko sąskaitos numeris nurodytas skiltyje KONTAKTAI. Po pavedimo atlikimo būtinai mus informuokite el.paštu info@osus.lt.

PASTABA: Užsakymas pradedamas vykdyti, kai tik gaunama informacijos apie atliktą pavedimą.

2. Apmokėti per Paysera.lt sistemą.

Prekių pristatymo sąlygos:

Internetinėje parduotuvėje www.osus.lt prekes galite užsisakyti, bet kuriuo paros metu 7 dienas per savaitę. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, kur įmanoma privažiuoti krovininiu transportu. Už papildomą mokestį prekės pristatomos ir į Kuršių Neriją. Užsakydami prekes būtinai atkreipkite dėmesį į pristatymo terminą ir kainą.

Prekių aprašymuose paprastai nurodomas preliminarus prekių pristatymo terminas, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y., kai užsakymas patikrinamas ir gaunamas apmokėjimas už prekes. Apie užsakymo patvirtinimą bei planuojamą pristatymo datą klientai nedelsiant informuojami elektroniniu paštu.

Pristatymo sąlygos:

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje iki tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas.
Dėmesio: prekių pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai ir gali užtrukti. Užsisakydami prekes atkreipkite dėmesį į preliminarų pristatymo terminą.
Apie pristatymo terminus klientai informuojami – pristatymo terminas gali skirtis kiekvienu konkrečiu atveju.

Svarbu: priimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite prekių perdavimo – priėmimo dokumentą. Jei prekių perdavimo – priėmimo metu pastebėsite prekių išorės pažeidimus arba neatitiks jų komplektacija, pažymėkite tai, siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.

Prekių grąžinimas ir keitimas

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekėsi keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Norėdamas grąžinti prekę pirkėjas turi informuoti e.paštu info@osus.lt.

Taisyklių punkte numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 30 (trisdešimt) dienų nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją.

PASTABA: 30 (trisdešimt) dienų gražinimo teisė negalioja akcijinėms prekėms.

 

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos ( nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės);

Gražinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

PASTABA: prekių gražinimą pirkėjas apmoka pats.

B2B

Bendradarbiaujame tiekiant produkciją įmonėms.

Dėl didesnių pirkimų prašome kreipkitės ir mes atsiųsime Jums pasiūlymą.